Toimisto


Juvenalian toimisto

Aukioloajat

ma–pe  10.00–12.00 / 13.00–16.00

Hallinto on tällä hetkellä vaihtelevasti toimistolla etätöiden vuoksi.

Osoite

Soittoniekanaukio 1 B, 2.krs
02600 Espoo

Saapumisohjeet


Hallinto


Rehtori

Sanna
Saarinen

Harmonikka, huilu
sanna.saarinen@juvenalia.fi
044 717 0981

Apulaisrehtori

Tuuli
Hamarila-Theakston

Laulu
tuuli.hamarila-theakston@juvenalia.fi
044 766 4274

Tuotantopäällikkö

Oskari
Kailes

Kitara, saksofoni
oskari.kailes@juvenalia.fi
044 425 4664

Anne Lampela

Toimistosihteeri, tiedotus

Anne
Lampela

Laulu, piano, viulu
anne.lampela@juvenalia.fi
050 327 2082

Potretti naisesta keskiajalla

Toimistosihteeri, oppilasasiat

Sirkku
Angeria

sirkku.angeria@juvenalia.fi
044 745 6537

Margit Stigell

Talouspäällikkö

Margit
Stigell

margit.stigell@juvenalia.fi
044 745 6538

Iltavalvoja

Tero
Pitkänen

tero.pitkanen@juvenalia.fi
050 465 7375


Toimipisteet


Haukilahden monitoimitalo

Toppelundintie 13

Karakallion koulu

Kotkakuja 5

Karatalo

Kotkatie 4

Leppävaara Galleria

Läkkisepänkuja 2

Leppävaara Sello

Soittoniekanaukio 1 b

Lintuvaaran koulu

Lintuparvenpuisto 5

Pisan kartano

Vanha Pisantie 16

Ruusutorpan koulu

Leppävaarankatu 24

Soukka

Yläkartanonkuja 7 I

Tapiontori

Tapiontori 3 (Ostarin sisäpihalla katutasossa)

Espoon keskus

Kaivomestarinkatu 5 D